קירה לוי - נטורופתית - ניקוי

ניקוי רעלים 2018

סדנאות "ניקוי רעלים 2018" יוצאות לדרך  😊 
עונת הניקוי מתחילה, והיא תימשך עוד לא מעט זמן. רובכם כבר ראיתם מן הסתם כמה וכמה פרסומים על הנושא. הרבה מסדנאות הניקוי מוצעות להתחלה כבר עכשיו או אחרי פסח, אך אני אישית תומכת יותר בסדנאות ניקוי שנעשות אחרי יום העצמאות. לא נראה לי הגיוני אחרי ניקוי של שבועיים פתאום להתנפל על כל האוכל העשיר שיש בחגים האלה ו"לפצות" את עצמנו על התהליך. 
 
יש 2 סוגי ניקוי עיקריים: ניקוי פסיבי וניקוי אקטיבי. בניקוי פסיבי אנחנו פשוט מורידים את העומס מאברי הפינוי שלנו, הכבד והכליות, ומאפשרים להם לעשות את העבודה שלהם יותר טוב. בניקוי אקטיבי אנחנו בדרך כלל גם מוסיפים צמחי מרפא או אמצעים אחרים, כדי להפעיל עד כמה שאפשר אנזימי P450 בכבד, שהם עוזרים בדיטוקס של החומרים הרעילים והפיכתם לנוחים לפינוי. 
אני אישית תומכת יותר בניקוי הפסיבי. הוא יותר עדין ומכבד את הגוף, ומתאים ליותר אנשים. 
אז מה אני מציעה לכם: סדנת ניקוי קצרה, שבה יש 2 מפגשים, באורך של כשעתיים כל אחד. הראשון בתחילת הניקוי, והשני בסופו, אחרי שבועיים. במפגש הראשון נדבר על איזה ניקוי, מה הוא כולל, הדגמת מזונות, תפריט לדוגמא, ואם יתאים גם קצת בישול. במפגש השני נעשה סיכום והנחיות כלליות להמשך הדרך העצמאית .
***הסדנאות יהיו קטנות ואינטימיות, עד 5 אנשים בכל סדנה, ויתנהלו בהרצליה. הסדנא הראשונה תצא לדרך בתאריך 22.4.2018 בשעה 17:30 אחה"צ. עלות הארוע (2 המפגשים ביחד) הינו 300 שח.***
בהמשך יהיו גם סדנאות בוקר.